Bezinwazyjny lifting nowej generacji HiFU

Jędrna i gładka skóra twarzy to symbol młodości i piękna, dlatego coraz więcej pań decyduje się na bezinwazyjny lifting nowoczesną metodą HIFU. Zapewnia on ujędrnienie skóry i redukcję zmarszczek już po jednym zabiegu i bez ingerencji chirurgicznej.

 

  1. Lifting twarzy HIFU alternatywą dla operacji
  2. Lifting ultradźwiękowy dla pięknej skóry

 

HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound, wykorzystuje fale ultradźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości. Urządzenie HIFU kształtuje wiązkę fal dźwiękowych w taki sposób aby precyzyjne działać na obszarach poddanych zabiegowi przy równoczesnym braku oddziaływania na tkanki znajdujace się poza tymi obszarami. W trakcie zabiegu dochodzi do miejscowego podgrzania tkanek w najgłębszej warstwie skóry. Na skutek tego włókna kolagenowe kurczą się, a skóra staje się napięta i jędrna.

 

Lifting twarzy HIFU alternatywą dla operacji

Jeszcze do niedawna osiągnięcie trwałych efektów liftingujących było możliwe jedynie przez wykoanie operacji plastycznej. Obecnie alternatywą jest lifting twarzy HIFU – nieinwazyjny zabieg wykonywany w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, który daje natychmiastowe efekty, utrzymujące się przez bardzo długi czas. HIFU to lifting bez skalpela, a więc i bez przerwania ciągłości skóry, który nie wymaga przygotowań do zabiegu ani rekonwalescencji po nim. Już po kilku minutach można wrócić do codziennych obowiązków i cieszyć się z natychmiastowego efektu odmłodzenia i ujędrnienia.

 

Lifting ultradźwiękowy dla pięknej skóry

Lifting ultradźwiękowy HIFU jest bezpieczny dla skóry, dlatego można go stosować na niemal każdej części ciała, na której skóra straciła młody wygląd. Zabiegi podzielone są na dwie grupy – modelowanie twarzy i ciała, przy czym do drugiej należą zabiegi wykonywane na brzuchu, dekolcie, udach, kolanach, ramionach i boczkach. Dodatkowym plusem jest fakt, że HIFU to nie tylko ujędrnienie skóry i redukcja zmarszczek, ale również usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

Decydując się na bezinwazyjny lifting HIFU można się spodziewać efektów takich jak:

  • uniesienie policzków,
  • redukcja bruzd nosowo-wargowych,
  • poprawa owalu twarzy,
  • wygładzenie zmarszczek, również tych zlokalizowanych we wrażliwych miejscach, jak okolice oczu,
  • poprawa napięcia skóry poddanej zabiegowi.

Pierwsze efekty są zauważalne zaraz po zabiegu – skóra jest widocznie jędrniejsza i bardziej napięta, przez co zniwelowaniu ulegają zmarszczki, a owal twarzy staje się wyraźniejszy. Procesy odbudowy skóry trwają jednak jeszcze przez blisko 6 miesiące po zabiegu, a skóra z dnia na dzień będzie wyglądała lepiej.

Współczesna medycyna estetyczna rozwija się bardzo dynamicznie i oferuje coraz to skuteczniejsze zabiegi nieinwazyjne. Ceny i efekty nowy zabiegów są bardzo konkurencyjne. HIFU stanowi więc realną alternatywę dla operacji plastycznych, dzięki której lifting policzków, całej twarzy, lifting szyi czy innej części ciała można wykonać bez konieczności poddawania się inwazyjnemu zabiegowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *